אודות

אתר אלמביר מציג מאמרים ועבודות מחקר,
במגוון נושאים בתחום הכלכלה.עיקר המאמרים, הם פרי עבודה אקדמאית,
והניתוח לרוב נעשה על פי המודלים המוכרים והמקובלים מעולם הכלכלה. המאמרים והעבודות עברו התאמה לאתר, ומתפרסמים בגרסה מקוצרת על מנת להקל על הקוראים. 
התוכן המלא שמור בארכיון המערכת. 

אין באמור באתר להוות תחליף לייעוץ מקצועי ופרטני, כל האמור באתר הינו לצורכי למידה בלבד. 

לפניות שונות ניתן ליצור קשר במייל:

Alamos@outlook.co.il 

אנו מזמינים אתכם לקרוא, להחכים, ללמוד וללמד. 

קריאה מהנה !


הצהרה משפטית

ברצוננו להביא לידיעתכם מידע חשוב בנוגע לתוכן המוצג באתר זה. המידע הזמין כאן פורסם לציבור הרחב על ידי החברות שנסקרו בפלטפורמה זו, וכן באמצעות הערכות, הערכות ונתונים נוספים. אנו מניחים שמידע זה אמין, אם כי לא נערכו בדיקות עצמאיות כדי לאמת את דיוקו. עם זאת, ברצוננו להדגיש כי לא האתר ולא מחברי הדו"ח ועורכיו יכולים להיות אחראים לאמינות, שלמות או דיוק המידע הנמסר בדו"ח. יתר על כן, כל השמטה, טעות או ליקוי בדוח לא ניתן לייחס לאתר או למחבריו.

חשוב להבין שהדוח נועד כמשאב מועיל לציבור ואין להסתמך עליו רק לצורך קבלת החלטות השקעה כלשהן. מחברי הדו"ח ועורכיו לא יהיו אחראים לכל נזק או הפסדים שעלולים להתרחש כתוצאה משימוש או הסתמכות על הדו"ח. הדוח אינו מתיימר לספק ניתוח מקיף של כל העובדות והנסיבות הקשורות לתוכנו, והדעות המובעות בו עשויות להשתנות ללא הודעה מוקדמת. לכן אין לקוראים להניח כי מעקב אחר חוות הדעת וההמלצות בדוח תבטיח רווחיות.

חשוב לציין כי הדוח אינו מהווה ייעוץ השקעות, ואינו משמש כהזמנה לקנייה או מכירה של ניירות הערך המוזכרים בו. לפיכך, אנו ממליצים בחום שלא להסתמך רק על המידע הכלול בדוח. שיקול דעת עצמאי ובקשת ייעוץ מקצועי, כולל מיועץ השקעות מורשה שיכול לשקול נתונים אישיים וצרכים ספציפיים, חיוניים.

על הקוראים להניח שהאתר, מחבריו ומנהליו הם הבעלים של ניירות הערך או הנכסים הפיננסיים המתוארים בדוח ("ניירות הערך") ועשויים להיות להם קשרים אחרים לניירות הערך הללו. ייתכן שהם עשויים לקנות או למכור ניירות ערך אלה, לפני או אחרי פרסום הדו"ח. בנוסף, הדוח עשוי להתייחס לניירות ערך שבהם לצוות האתר ולכותביו יש קשרים ישירים או עקיפים במסגרת ההשקעות הפרטיות שלהם.

אין בכוונת ההצהרה לעיל להחליף ייעוץ מקצועי הניתן על ידי מנהל השקעות מורשה או שיווק ניירות ערך על ידי משווק מורשה. יש חשיבות מכרעת לבקש הדרכה של אנשי מקצוע כאלה כדי להבטיח החלטות השקעה מדויקות ומתאימות.
אין לראות במידע ובנתונים המופיעים באתר ייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת לגבי התאמת ההשקעה במוצרים פיננסיים כלשהם. 

כמו כן, אין לראות בו תחליף לייעוץ השקעות או יעוץ משפטי מותאם אישית המתחשב בנתונים אישיים ובדרישות ספציפיות. 

 אנשים שבוחרים להשתמש במידע זה עושים זאת על פי שיקול דעתם בלבד ולוקחים אחריות מלאה על מעשיהם.

דילוג לתוכן